Už sa to blíži!!! | SAD Dunajská Streda, a.s.

Už sa to blíži!!!

Značka autobusovej dopravy v Dunajskej Strede sa buduje už od roku 1949 ! Blížime sa teda k roku, kedy si pripomenieme 70. výročie vzniku našej spoločnosti. Rok 2019 nie je konečným cieľom, ale iba významnou etapou na ceste neustáleho budovania kvalitnej autobusovej spoločnosti.

Chceme celú našu cestujúcu verejnosť osloviť na tejto ceste aj krátkou prezentáciou spoločnosti SAD Dunajská Streda. Predstavujeme Vám  videospoty, na ktorých prezentujeme jednak našu tradičnú značku (My sme autobusová doprava), ktorej korene siahajú až do roku 1949, a tiež našu obchodnú značku (Autobusom k Vašim cieľom), ktorá je nielen obchodnou, ale aj trochu rodinnou značkou, a ktorá je na našich autobusoch už viac ako 20 rokov. Táto značka spojila naše autobusy a všetkých ľudí, ktorí sa na budovaní tejto značky podieľali a podieľajú,  do spoločnej rodiny s cestujúcimi, ktoré naše služby využívajú.

Prajeme Vám všetkým veľa pohodlných a bezpečných kilometrov v našich autobusoch a nech Vás autobus vždy dovezie do Vášho cieľa. My všetci sme autobusová doprava!

 

Ing. Michal Humeník, riaditeľ a predseda predstavenstva SAD Dunajská Streda, a.s.