WIFI v autobusoch spoločnosti SAD Dunajská Streda, a.s. | SAD Dunajská Streda, a.s.

WIFI v autobusoch spoločnosti SAD Dunajská Streda, a.s.

Spoločnosť SAD Dunajská Streda, a.s. ponúka od apríla 2013 svojim zákazníkom vo vybraných autobusoch možnosť bezplatného internetového pripojenia. Aj týmto spôsobom chceme širokej cestujúcej verejnosti zvyšovať  kvalitu a komfort cestovania.

Možnosť pripojenia na internet je v súčasnosti možné v 81 autobusoch na linkách: Bratislava – Dunajská Streda – Komárno, Dunajská Streda – Bratislava, Galanta – Bratislava, Sereď – Bratislava a Galanta – Nitra, ako aj v autobusoch zabezpečujúcich zmluvnú dopravu zamestnancov závodu Volkswagen Slovakia v Bratislave.

Na možnosť pripojiť sa na internet Vás upozornia nálepky na oknách a v interiéri vybraných autobusoch. Cestujúci tak môžu surfovať po internete, prezerať si maily alebo pripojenie využívať na rôzne komunikačné aplikácie. Sťahovanie filmov a hudby však nie je povolené.

Spoločnosť SAD Dunajská Streda, a.s. zabezpečuje prevádzkovanie wifi pripojenia v spolupráci a prostredníctvom spoločnosti Slovak Telekom, a.s.

Budeme radi, ak sa podelíte s nami o Vaše postrehy a názory súvisiace s využívaním tejto služby a to zaslaním podnetov na adresu: promer [at] sadds [dot] sk

Prajeme Vám príjemne strávené chvíle cestovania so spoločnosťou SAD Dunajská Streda, a.s.

Cookies