DOS Bratislava | SAD Dunajská Streda, a.s.

DOS Bratislava

Dopravno-­obchodné stredisko Bratislava (skr. DOS Bratislava) ako samostatne fungujúca organizačná jednotka vzniklo k 1.11.2014 a patrí pod štruktúru úseku Dopravy a obchodu spoločnosti SAD Dunajská Streda, a.s.

DOS Bratislava, so sídlom na Rožňavskej ulici 2, sme otvorili s víziou uspokojiť požiadavky aj našich bratislavských klientov, čo najefektívnejším spôsobom. Vážime si každého zákazníka a chceme pre každého zabezpečiť cenovo výhodné podmienky a maximalizovať komfort cestovania. V Bratislave prevádzkujeme vlastnú odstavnú plochu pre cca 16 autobusov, ktoré sú zákazníkom operatívne k dispozícií.

Neúčtujeme prístavné kilometre, poskytujeme kvalitné autobusy aj s bezpečnostnými pásmi, výbornej modernej vybavenosti, za atraktívne ceny. Naši vodiči sú kvalifikovaní, s dlhoročnými skúsenosťami, pripravení vyjsť Vám v ústrety a napĺňať Vaše požiadavky.

Pre materské školy a školské zariadenia nachádzajúce sa v Bratislave a blízkom okolí sme pripravili špeciálnu ponuku aj cenník školských aj mimoškolských výletov do vybraných destinácií v tuzemsku i v zahraničí.

Okrem školských výletov, lyžiarskych výcvikov, plaveckých výcvikov a iných individuálnych zájazdov si môžete u nás kedykoľvek objednať prepravu na firemné večierky, oslavy, svadby, eventy...

V prípade záujmu o prepravu našimi autobusmi, nás prosím neváhajte kontaktovať na e­mailovej adrese pogany [at] sadds [dot] sk

Cookies