Kariéra | SAD Dunajská Streda, a.s.

Kariéra

Informácia o právach resp. skutočnostiach týkajúcich sa ochrany poskytnutých osobných údajov uchádzačov o zamestnanie

VODIČ/VODIČKA AUTOBUSU

Vodič/vodička autobusu prímestských liniek SAD Dunajská Streda na území Trnavského samosprávneho kraja a Bratislavy, náborový príspevok 1 000 EUR, ubytovanie zdarma

Mzdové podmienky:

-  základná zložka mzdy 5,50 €/hod. + pravidelné mesačné prémie + príplatky podľa Podnikovej kolektívnej zmluvy (vrátane životných jubileí) + príplatky za nadčas, sviatky, noc, sobotu, nedeľu, + vernostné odmeny, podľa počtu odpracovaných rokov v spoločnosti,

-  mesačný príjem, po skúšobnej dobe a pri započítaní prémií a príplatkov, vo výške 1 200 EUR.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vodiča autobusu na výkon prímestskej autobusovej dopravy,

- komunikácia s cestujúcimi,
- bežná údržba a starostlivosť o vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

-  vek minimálne 24 rokov

-  vodičské oprávnenie na skupinu D – náborový príspevok 1 000 EUR

-  prax s vedením autobusu,

-  odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť,

Zamestnanecké výhody a benefity

- stabilná a perspektívna práca v spoločnosti s kvalitným vozovým parkom,

- 13. plat vo výške 500 EUR v rozsahu platnej zákonnej úpravy  (vyplatený vždy v mesiaci jún, za výplatné obdobie mesiaca máj príslušného roka),

- koncoročná odmena až do výšky 1 000 EUR (vyplatená vždy v mesiaci december),

- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 1,5 % z hrubej mesačnej mzdy zamestnanca,
- cestovné výhody, náhrada stravného,
- príspevok na dovolenku, široký sociálny program,

- sociálna výpomoc pri  závažných rodinných situáciách (nenávratná finančná výpomoc),
- možnosť spolufinancovania KKV a vodičského oprávnenia skupiny „D“

- zabezpečené ubytovanie zdarma, možnosť bezplatného ubytovania aj počas voľných dní,

- uniforma, vrátane doplnkov pracovného ošatenia pre vodičov, zdarma.

Nástup možný ihneď, resp. dohodou.

Kontakt

Kontaktná osoba:

Dopravné stredisko Dunajská Streda :

Ing. Anton Ladziansky, tel.: 0903 401 036, mail: ladziansky [at] sadds [dot] sk

Dopravné stredisko Galanta:

Ing. Štefan Perecz, tel.: 0903 236 739, mail: perecz [at] sadds [dot] sk

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Slovenská autobusová doprava Dunajská Streda, akciová spoločnosť (v skratke SAD Dunajská Streda, a.s.) je dopravca v oblasti osobnej pravidelnej (linkovej), zmluvnej a nepravidelnej (zájazdovej) autobusovej dopravy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SAD Dunajská Streda, a.s.
Bratislavská 918/2
929 13 Dunajská Streda